ניוזלטר

הגיליון הראשון של הניוזלטר של "קישורי אימהות" יצא לאוויר העולם בנובמבר 2014.

מטרת הניוזלטר הינה להעשיר אותנו, בעלות העסקים, בתכנים עסקיים משובחים.

לכל ניוזלטר נושא מרכזי, אשר על בסיס הנושא נכתבים מאמרים מקצועיים וסיפורי הצלחה והשראה על-ידי חברות הארגון ומומחיות בתחום. אנחנו מאמינות שכבעלות עסק חשוב לקבל מידע וללמוד ממיטב המוחות על מגוון ההתפתחויות העסקיות הקיימות בשוק. הניוזלטר מכוון לכך שהנושאים יעסקו ביכולות שלנו, ייתנו כלים פרקטיים וקלים ליישום ויהוו מקור להשראה עבור כל אחת ואחת.

הניוזלטרים האחרונים עסקו בבניית חזון עסקי, יצירה והעברת פרזנטציה עסקית, התמודדות עם חודשי הקיץ, בניית תכנית עבודה לקראת שנה חדשה, התנהלות פיננסית, התמודדות עם התנגדויות ועוד. כמו כן הבאנו לקהל הקוראות שלנו מידע חדשני ומעודכן על נושאים כמו קידום פרוייקט והגשמת חלום דרך פלטפורמה למימון המון, פיתוח, קידום ויצירת קהילות עסקיות דרך הפייסבוק ועוד.

בנוסף לכך, כארגון המקדם נטוורקינג, אנחנו יודעות שההשתתפות במגוון פעילויות מאפשרת לפתח יותר את העסק ולהעמיק את הקשרים העסקיים שלנו על מנת להביא את העסק לתוצאות טובות יותר. זו הסיבה שבאמצעות הניוזלטר אנחנו גם משאירות את הקוראות שלנו מעודכנות בכל המתרחש בארגון ומזמינות אותן לקחת חלק בפעילויות המגוונות המתקיימות ברחבי הארץ- כאן תוכלי לקבל גם מידע על המעגלים העסקיים הפרוסים ברחבי הארץ ומועדי המפגש הקרובים, מועדון הרצאות אינטרנטי (וובינר) המתקיים אחת לחודש וכל פעם בנושא אחר וניתן ללא תשלום לקהל הרחב, מפגשי העשרה ארציים המתקיימים במתכונת של כיתת עבודה ופתוחים לעצמאיות בכל הארץ במחיר משתלם ביותר (מחיר מסובסד לחברות הארגון), אירועים וכנסים המתקיימים במהלך השנה ועוד.

הניוזלטר יישלח בתדירות של אחת לשבועיים בלבד.
בכל שלב, אם לא תמצאי ערך בתכנים, תוכלי לבקש שנסיר אותך.

נשמח שתצטרפי לקהילה העסקית שלנו (באמצעות הניוזלטר)
ונשמור על קשר.