מערך החונכות

מערך החונכות – מלווה אותך להצלחה!

מערך החונכות בארגון עצמאית, מלווה ומסייע בקליטתן של חברות חדשות העושות את צעדיהן הראשונים בעולם הנטוורקינג העסקי.

המערך מונה צוות ניהולי הפועל לפי חלוקה למרחבים וצוות חונכות הפועלות בכל המעגלים הפרוסים לארכה ורוחבה של הארץ. מערך החונכות כולו, אמון על קליטתן של החברות החדשות, השתלבותן במעגלים וליווי שלהן בחודשים הראשונים.

מטרת החונכות היא להקל על המצטרפות החדשות את ההתנהלות בארגון, להקנות להן תחושת שייכות והתמצאות בנבכי הנטוורקינג והכל בליווי חברה ותיקה, חונכת מנוסה שבנוסף לליווי מעבירה גם ידע מעשי וטכניקות לביצוע נטוורקינג מוצלח.

תהליך החניכה בארגון נמשך חודשיים בהם החונכת הקבוצתית יוצרת קשר ונפגשת עם המצטרפת החדשה, בד"כ בקבוצה של עד 5 חברות חדשות מאותם מעגלים בהם היא חונכת. מעבר לפגישה הפרונטאלית, מלווה החונכת באמצעות תקשורת ישירה עם כל אחת מהנחנכות בנפרד וזמינה לכל שאלה והתייעצות.

החונכת מעבירה את צורת ההתנהלות בארגון, הן ברמה הטכנית והן המעשית. סוגיות ונהלים כגון רישום למעגלים והתנהלות בהם, פעילות בקבוצת הפייסבוק של הארגון, ניהול פגישות 1X1, שיטת הניקוד וכד' וכן תמיכה ועידוד בהגעה למעגלים, חיזוק ההצגה האישית ב- 60 שניות וטיפוח המוטיבציה לקדם את העסק בפלטפורמות השונות שהארגון מציע.

בנוסף על הליווי האישי, מציע הארגון הדרכות קבוצתיות בנושאים ממוקדים, במטרה לחזק את היכולות האישיות בביצוע נטוורקינג מוצלח. בין יתר הנושאים מתקיימים מפגשים בנושא התנהלות נכונה בנטוורקינג עסקי, ביצוע הפניות חיצוניות, ניהול אפקטיבי של פגישות 1X1, עבודה נכונה עם פייסבוק ופרגונים ברשת ועוד.

מערך החונכות, המנהלות והחונכות המסורות פועלות לא לאות ללוות את המצטרפות החדשות ולהדריכן בדרך להצלחה עסקית ולתחושה אמיתית של קהילה חמה ותומכת.

 

מנהלות מערך החונכות:

דפנה דיין
סיון זילברשטיין