הסדנאות של עידית ומירב

עידית לוי אגוזי ומירב שטרן, בעלים ומנכ"ליות משותפות של הארגון, עצמאיות, כל אחת מהן למעלה מעשור שנים.

פלטפורמת הנטוורקינג מהווה עבורן אפיק שיווקי מרכזי בעסק הפרטי של כל אחת.

שתיהן צמחו מתוך המעגלים העסקיים של ארגון "עצמאית", התחילו בהן כחברות מעגל והתקדמו לתפקידי ניהול (ניהול מעגל, ניהול מרחב) עד לשותפות עסקית והובלת הארגון.
ההבנה שהנטוורקינג זו שפה, שיש לה תועלות רבות ויכולות קידום אישי ועסקי הביאו אותן ליצור סדנאות ייחודיות המעניקות לכל משתתפת ידע וכלים פרקטיים למימוש מיידי בעסק שלה על מנת למקסם את התוצאות העסקיות מפעילות הנטוורקינג.

מפת ההצלחה לנטוורקינג שמביא תוצאות

סדנת הדגל של הארגון משלבת את הידע והכלים משני תחומי העיסוק והניסיון בנטוורקינג של עידית ומירב.

בסדנה מירב מלמדת כיצד לבנות תכנית עבודה ממוקדת נטוורקינג, תוך ניצול מירבי לתכנים והפעילויות השונות שיש בו. לדוגמה: התנהלות נכונה וניהול זמן במפגשי אחת על אחת, הגדרת מטרות לקידום העסק באמצעות הנטוורקינג ועוד.

עידית מלמדת כיצד למקסם את כל הפלטפורמות שיש לנטוורקינג להציע כדי למקסם את העשייה הנטוורקיסטית והתוצאות. לדוגמה: יצירת שיתופי פעולה עם קולגות או נשים שמשלימות את העשייה שלי, כיצד להיעזר במעגל הכוח של נשות המקצוע מהתחום שלי ועוד.

הסדנה הינה בעלת ערך רב גם לבעלות עסקים אשר נמצאות זמן קצר בנטוורקינג וגם לשועלות נטוורקינג ותיקות, אשר רוצות להמשיך ולהעמיק את הידע והפרקטיקה.

הסדנה הינה סדנה דיגיטלית (בזום) ומתקיימת אחת לרבעון.
עלות הסדנה, לחברות ארגון "עצמאית" הינה 30 ש"ח ולבעלות עסקים מחוץ לארגון הינה 70 ש"ח

עידית, עורכת דין, מגשרת ונוטריון בדיני משפחה, הרחיבה משמעותית את העסק שלה מבחינת כמות לקוחות באמצעות הנטוורקינג, בניית שיתופי פעולה ועבודה עם מעגלי הכוח והקולגות השונות שיש לה בארגון "עצמאית".

מירב, בעלת העסק "היהלום העסקי", יועצת אסטרטגית ארגונית לעסקים משפחתיים, מומחית בבניית תוכניות עבודה. 90% מלקוחותיה, מאז שנת 2008, מגיעים דרך הנטוורקינג והעשייה הנטוורקיסטית בארגון "עצמאית".