נטוורקינג – עצמאית

נטוורקינג

לפני שנכיר את ערכי הארגון וייחודו, חשוב שנבין מהו נטוורקינג בכלל.
בעולם העסקי הבינו כבר מזמן שעסק לא יכול להתקיים לבד ורק בכוחות עצמו.

נטוורקינג בהגדרה

פירושים רבים יש למילה נטוורקינג – חלקם מגדירים זאת כ"רישות עסקי", כלומר רשת של עסקים שעוזרים זה לזה לקדם את עצמם ולהתקדם בעצמם דרך יצירת קשרים ופעילות במעגלים משותפים, מתוך הבנה שהכוח של כולם יחד הוא הרבה יותר חזק ועוצמתי מעסקים אינדיבידואליים, כשכל עסק פועל במעגלים המוכרים לו בלבד.

הגדרה נוספת לנטוורקינג היא "הטווית קשרים"- כלומר היכרות של בעלי עסקים הפועלים בתחום עיסוק דומה, מתחרים או קולגות עסקיים, אשר יוצרים שיתופי פעולה מתוך עקרון של הגדלת מאגרי הלקוחות, הגדלת החשיפה העסקית והגעה לקהלי יעד נוספים.
דרך הטווית הקשרים או יצירת הרשת העסקית נוצרת קהילת עסקים המחויבים זה לזה, בעיקר מתוך הבנה שהכוח המניע את הפעילות המשותפת היא העשייה העסקית.
עוד על "מה זה נטוורקינג" - כאן.

אם נדמה את הנטוורקינג לאופניים – נראה שגלגל אחד לא יכול להסתובב בעצמו, מספיקה דחיפה אחת כדי להניע גלגל, שמניע את השרשרת שמניעה את הגלגל הנוסף וביחד נוצרת התנועה קדימה – כך פועלת רשת עסקית.
בעסקים, בעל עסק שצורך שירו או מוצר של בעל עסק אחר עוזר למעשה לחברו להתקיים כבעל עסק. וכאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים – הצורך להנעה הזו הוא צורך קיומי ולכן, בעלי עסקים שמשתתפים בנטוורקינג עסקי מדווחים על הצלחות גדולות תוך פרקי זמן קצרים יחסית.

נטוורקינג – ללמוד איך לשווק את העסק שלך

אחד הדברים החשובים שמתקיים בנטוורקינג הוא למידה – למידה על הדרך הנכונה לשווק את העסק, למידה של עמידה מול לקוחות והצגת המוצר או השירות ויכולת לבקש מאחרים לסייע בהפניית הלקוחות הרלוונטיים לאותו מוצר או שירות.

כאשר בעל עסק לוקח חלק בפעילות שכזו, נוצרת מחויבות של קבוצה אליו, לעסק שלו, מתוך הבנה שכל עסק שמצטרף לקבוצה יכול לסייע גם לעסקים האחרים לייצר למידה ולהגדיל את העסק בצורה זו.

אז מה מיוחד בעצמאית?

עצמאית – קהילת נטוורקינג נשית מקדמת תוצאות. רוב בעלי עסקים בישראל הם למעשה נשים מתוך הבנה ורצון להיות נוכחות יותר בבית ובגידול ילדים ויחד עם זאת להגשים את עצמן מבחינה אישית ועסקית.
הרבה עסקים של נשים נוצרים מתוך תחביב, רכישת ידע מקצועי חדש או עיבוד של ידע קודם והתמיכה העסקית שמקבלות העצמאיות שמצטרפות לארגון הנטוורקינג עצמאית מסייעת להן ללמוד יותר על העסק שלהן, לקבל יותר הזדמנויות לחשוף ולשווק את העסק ולייצר קשרים יחודיים עם עוד נשים שחולקות איתן את אותן הדילמות.

הדרך שבה אנחנו מאמינות, היא קודם כל הכלה והבנה את הצרכים של כל בעלת עסק. כל חברה שמחליטה להצטרף לארגון מוזמנת להתארח עוד בטרם ההצטרפות, על מנת להחליט איזו קבוצה מתאימה לה, מבחינת בעלות העסקים הקיימות, מבחינת התאמה אישית ורגשית ומבחינת הפוטנציאל העסקי שלה. לאחר מכן היא עוברת קליטה וקבלה שמאפשרת לה קודם כל ללמוד איך מתנהלים ומצליחים בעולם הנטוורקינג, על-ידי הצמדת חונכת שמלווה אותה בצעדיה הראשונים בארגון ובהמשך היא מקבלת ארגז כלים שיכול לעזור לה בניהול העסק שלה על כל רבדיו.

נטוורקינג עסקי נשי

עצמאית חרט על דגלו להעצים נשים שבחרו להתפרנס כבעלות עסקים ומקנה להן את כל הצרכים העסקיים והאישיים ושפע של הזדמנויות עסקיות.
כל זה מתבטא דרך שיתופי פעולה עם ארגונים גדולים במשק הישראלי, מתוך הסתכלות על החשיבות בצריכה מבעלות עסקים. ממשיך בפעילויות העשרה מרובות- כגון כנסים, ימי עיון, מפגשי סיעורי מוחות, וובינרים, הרצאות, תרגילים עסקיים ועוד…

אנחנו בעצמאית, כנשים, מצליחות לייצר סביבת נטוורקינג עסקית המשלבת קהילה תומכת ומחבקת, נשית ואימהית לצד למידה ועשייה עסקית יום יומית ותוצאות רווחיות ומשמעותיות ביותר.
ניתן לקחת חלק בפעילויות השונות והמגוונות של הארגון ולהיות בחוד החנית של ארגון הנטוורקינג הנשי הגדול והוותיק ביותר בישראל.