נטוורקינג – עצמאית

נטוורקינג

לפני שנכיר את ערכי הארגון וייחודו, חשוב שנבין מהו נטוורקינג בכלל.
בעולם העסקי הבינו כבר מזמן שעסק לא יכול להתקיים לבד ורק בכוחות עצמו.

נטוורקינג בהגדרה

פירושים רבים יש למילה נטוורקינג – חלקם מגדירים זאת כ"רישות עסקי", כלומר רשת של עסקים שעוזרים זה לזה לקדם את עצמם ולהתקדם בעצמם דרך יצירת קשרים ופעילות במעגלים משותפים, מתוך הבנה שהכוח של כולם יחד הוא הרבה יותר חזק ועוצמתי מעסקים אינדיבידואליים, כשכל עסק פועל במעגלים המוכרים לו בלבד.

הגדרה נוספת לנטוורקינג היא "הטווית קשרים"- כלומר היכרות של בעלי עסקים הפועלים בתחום עיסוק דומה, מתחרים או קולגות עסקיים, אשר יוצרים שיתופי פעולה מתוך עקרון של הגדלת מאגרי הלקוחות, הגדלת החשיפה העסקית והגעה לקהלי יעד נוספים.
דרך הטווית הקשרים או יצירת הרשת העסקית נוצרת קהילת עסקים המחויבים זה לזה, בעיקר מתוך הבנה שהכוח המניע את הפעילות המשותפת היא העשייה העסקית.
עוד על "מה זה נטוורקינג" - כאן.

אם נדמה את הנטוורקינג לאופניים – נראה שגלגל אחד לא יכול להסתובב בעצמו, מספיקה דחיפה אחת כדי להניע גלגל, שמניע את השרשרת שמניעה את הגלגל הנוסף וביחד נוצרת התנועה קדימה – כך פועלת רשת עסקית.
בעסקים, בעל עסק שצורך שירו או מוצר של בעל עסק אחר עוזר למעשה לחברו להתקיים כבעל עסק. וכאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים – הצורך להנעה הזו הוא צורך קיומי ולכן, בעלי עסקים שמשתתפים בנטוורקינג עסקי מדווחים על הצלחות גדולות תוך פרקי זמן קצרים יחסית.

נטוורקינג – יתרונות בולטים

אחד הדברים החשובים שקורים באמצעות הפעילות בנטוורקינג הוא הדיוק באופן השיווק ובמסרים. ההצגה העצמית במפגשים מאפשרת למקד ולדייק את המסר השיווקי, לבחון האם הבידול של העסק שלי מובן, האם מובן וברור אילו לקוחות להפנות אלי ועוד.
הדיוק במסר השיווקי ייסייע לך להעביר בצורה ברורה את המסר בפגישות עסקיות, במפגשים עם לקוחות ובמפגשים חברתיים ומהניסיון שלנו, יעלה את אחוזי ההצלחה.

כאשר בעלת עסק לוקחת חלק בפעילות נטוורקינג, נוצרת מחויבות של הקבוצה אליה ולעסק שלה מתוך הבנה שכל עסק שמצטרף לקבוצה יכול לסייע גם לעסקים האחרים להגדיל את החשיפה ולייצר למידה עסקית.

אז מה מיוחד בעצמאית?

  • קהילה נשית תומכת, מקדמת ומעצימה
  • קהילה שבה לכולנו מכנה משותף, כולנו נשים בעלות עסק עצמאי
  • נטוורקינג כאפיק שיווקי ייחודי, מניב ומאפשר
  • שיווק שמשמר את הערכים שלנו כנשים וכבעלות עסקים
  • למידה והתפתחות באמצעות ידע מקצועי, סיעורי מוחות ולמידה הדדית
  • עשייה שיווקית על ידי יצירת מערכת יחסים וקשרים ברמה ארצית עם קולגות ובעלות עסקים משלימים
  • הזדמנויות בלתי פוסקות לשיתופי פעולה
  • עשייה מתוך שליחות ואמונה שיש בכוחנו לייצר שינוי לטובה בסביבה שלנו
  • עשייה עסקית לצד התפתחות אישית
  • עשייה המשלבת תכל'ס לצד מקום וביטוי לרגש

אנו מאמינות ששפת הנטוורקינג העסקית נשית היא שפה מיוחדת אשר קיימת בכולנו באופן טבעי ואפשר לשכלל אותה לרמות הגבוהות ביותר ובכך לקדם גם את העסק שלנו למדרה העסקית הבאה שלו.