דפנה דיין

דפנה דיין

שמחות ונרגשות להציג לכן היום את מנהלת מעגל רמת גן דפנה דיין.

הי,
אני דפנה דיין, אני קוסמטיקאית ובוחנת מעשית בקוסמטיקה מטעם משרד העבודה.

שם העסק שלי: דפנה דיין – קוסמטיקאית".
בקליניקה שלי שממוקמת בתל אביב אני עושה כבר כמעט 30 שנה טיפולי פנים אשר נותנים מענה לבעיות עור שונות ומגוונות. החל מניקוי קומודונים (שחורים), דרך טיפולי אקנה לנוער וגם לנשים, טיפולים לפיגמנטציה, טיפולי אנטיאייג'ינג לכל סוגי העור ועד עיסויים מפנקים לפנים, לצוואר ולמחשוף.
אני משתמשת בחומרים ייחודיים ממעבדות ישראליות מהשורה הראשונה אשר משלימים את הטיפול בקליניקה.
חשוב לי מאוד שכל אחת ואחת תצא מהטיפול אצלי מרוצה, עם עור קורן ובריא ועם חיוך ותקבל את התוצאות המיטביות, ולכן כל אחת מקבלת את הטיפול המתאים לה ביותר, ובליווי חומרים הביתה המאפשרים שמירה על התוצאות אותן השגנו בטיפול.
בנוסף, אני מעבירה סדנאות קוסמטיקה וטיפוח חוויתיות לנערות לימי הולדת, Sweet 16, בת מצוות, ומסיבות עד 20 משתתפות שבהן אני רואה שליחות – לתת לנערות בתחילת דרכן כלים והדרכה מוסמכת איך לשמור על עורן הצעיר ואיך לא לגרום לעצמן נזקים בלתי הפיכים.
אני מעבירה גם סדנאות קוסמטיקה וטיפוח לנשים שבהן כל אחת עושה לעצמה טיפול פנים בהדרכתי ולומדת איך לצלוח בים המידע העצום והמבלבל אשר אליו הן חשופות.
ולאחרונה, התחלתי להעביר בזום סדנאות של כוסות רוח מיוחדות לפנים בהן כל משתתפת מקבלת ערכה עם כוסות רוח ותמצית בהתאמה אישית ולומדת איך היא יכולה לעשות לעור שלה אנטיאייג'ינג בטבעיות ובזמן שמתאים לה.

🦋 מוצר/שירות הדגל שלי
כלל טיפולי הפנים בהם אני משקיעה את כל הידע והנסיון שצברתי במהלך שנות עבודתי הרבות בתחום הקוסמטיקה ועוטפת את הלקוחה לא רק בשמיכה מפנקת ובמוזיקה מרגיעה ובמגע מלטף, אלא גם באנרגיות של ריפוי, אור ואהבה.

🌺 למה בחרתי לנהל את מעגל רמת גן?
מעגל רמת גן הוא מעגל מלא בקסם, בנתינה, פירגון הדדי, העצמה ועוד הרבה. לנהל מעגל כזה של בנות כל כך חזקות ומרשימות הוא בשבילי גם להשפיע ולהעמיק את הידיעה וההבנה שכל אחת יכולה לנהל עסק בהרבה רוך ואהבה וגם הזדמנות מאתגרת ונפלאה לצמיחה אישית, התנסות חדשה שטרם היתה לי ההזדמנות לחוות. שיתוף הפעולה והפידבקים מבנות המעגל המדהימות שלי יוצר חווית ניהול חיובית.

🌟 כיצד ניהול מעגל רמת גן תורם לעסק שלי?
מלבד עניין החשיפה הגדולה יותר שלי ושל העסק שלי, מעצם היותי מנהלת מעגל, אני מקבלת מהארגון המון רעיונות, דרכי ניהול והשראה שאותם אני יכולה ליישם גם בעסק שלי. הארגון משקיע במנהלות שלו בתכנים חדשים ומגוונים, במתן פתרונות ניהוליים אשר מעשירים את הידע העסקי שלי ואני בהחלט יכולה ליישם אותם גם אצלי בעסק.

לינקים לדף העסקי, ולאינסטגרם
https://www.facebook.com/dafnadayancosmetics
https://www.instagram.com/dafnaday/
שמחנו להכיר אותך ואת עיסוקך דפנה.

dafna 1