אלונה קרני גלמן

אלונה קרני גלמן

אלונה קרני גלמן- סטודיו לצילום מסחרי ונראות דיגיטלית

🌺תחום העיסוק
תחומי התמחות של הסטודיו הם: צילום סטילס ווידאו לתדמית עסקית, צילומי אדריכלות ועיצוב פנים, צילום מוצרים וקולינריה
בנוסף אני מלמדת צילום באמצעות הסמארטפון ליחידים ולקבוצות, מנחה סדנאות על נראות דיגיטלית במדיות שונות, מלמדת איך לייצר תוכן ויזואלי (בנק תמונות) מושך ותואם את צרכי העסק

צילום עבורי הוא בעצם הכלי שמחבר אותי לאנשים ומאפשר לי לספר את הסיפור שלהם לעולם. אני רואה מעבר לדמות מצולמת, אני רואה את הסיפור האישי של כל אחד, את היופי הפנימי של המצולם ומבינה את הצורך שלו בתמונות. אני יודעת לספר יופי של סיפור באמצעות תמונות, בעל משמעות ועומק, כזה שירגש, שתהיה לו נוכחות ושיהיה זכיר לאורך זמן.
אני בוגרת בית הספר לצילום של הטכניון עם התמחות בשני תחומים: חי / נושם, שזה אומר, אנשים – תדמית, פורטרטים ואופנה, וטבע דומם – מוצרים, קולינריה ואדריכלות. בטכניון סיימתי גם לימודי צילום ועריכת וידאו.
הלקוחות שלי הם: חברות וארגונים, וכל בית עסק שמעוניין לצלם את מרכולתו בין אם אלה צילומי תדמית ואווירה עסקיים, הפקת קטלוג מוצרים או יצירת בנק תמונות ייחודי עבור העסק.

🧡מוצר/שירות הדגל שלי
סדנה שנוצרה מתוך הצורך שקיים בשוק, סדנת צילום בסמארטפון לבעלי עסקים, שרוצים ללמוד לייצר תוכן ויזואלי בעצמם. זו סדנה בת שלוש שעות כאשר המפגש הוא 1 על 1, בה אני מלמדת גם אודות השימוש הנכון בסמארטפון וגם יחד עם משתתף הסדנה אני מלמדת ומנחה איך בונים קומפוזיציה, איך להשתמש נכון בתאורה ובאילו אפליקציות נשתמש כדי לערוך.

😍למה בחרתי לנהל את מעגל פרדס חנה?
קודם כל רציתי לנהל, כשכירה הגעתי מעולמות הניהול ומאוד רציתי לראות איך ההשפעה שלי תגרום לחברות לשנות דעה, לשנות כיוון מחשבה, להתעודד ולהבין שאפשר לחלום ובגדול.
אעיד על עצמי שאני מאוד מבינה ומכילה את פער הדורות שקיים בחברה שלנו ולא רק בארגון. לא פעם מצאתי את עצמי מסייעת לאחרים בכלים לניהול העסק, בניהול זמן, בכל הקשור למדיה חברתית וראיתי את השינוי שקורה לאותם העצמאים בפועל. אני חושבת שזו תכונה שנולדתי איתה (בלי להשתחצן) של רצון עז תמיד לעזור לאחר: זה ממלא אותי ומרגש אותי עד מאוד.
חשבתי לעצמי שאם אני מבינה איך למנף את העסק שלי ובאילו כלים להשתמש ,אני אוכל להניע את החברות במעגל מהמקום שלהן, להכיל את הצרכים שלהן לצד הצבת יעדים שמובילים להצלחה מקצועית ואישית.

🌺כיצד ניהול מעגל פרדס חנה תורם לעסק שלי?
הניהול מאפשר לי להמשיך לצמוח ולהתפתח כל הזמן דרך למידה מחוויות העבר ומניסיונן של חברות המעגל והארגון . ניהול המעגל מזכיר לי לא לשכוח את החלומות והשאיפות שלי.
אני משתפת את החברות ואת הקולגות בחוויות שלי, כדי שיעזרו לי לממש את חלומות שלי, למדתי לפרק את החלומות הגדולים לקטנים יותר ולהגשים אותם אחד אחרי השני.

https://www.facebook.com/alonakphoto
דף עסקי באינסטה
https://www.instagram.com/alona_k_gelman.photographer/
כתובת האתר
https://www.alonakg-photography.co.il/

אם תשאלו מה נדרש ממני כדי להצליח?
אספר לכן שהגורמים המשפיעים על ההצלחה שלי הם בעיקר הידיעה שכדי להצליח,
נדרשת אמונה מוחלטת בעצמי,
הערכה עצמית גבוהה ונחישות להשגת המטרות שלי..
תודה על הזכות,
אלונה

תודה אלונה יקרה על הזכות להכיר אותך.

alona 2