אביבית זריני

אביבית זריני

שמחות ונרגשות להכיר לכן היום את אביבית זריני מנהלת מעגל מועצה אזורית גזר.

🌺 שם העסק, תחום העיסוק, מידע על העסק 🌺
מתקשרת ומטפלת הוליסטית לשינוי והעצמה.
התקשור שלי מיועד לאלו החשים כי יש להם פער בחיים בין מצוי לרצוי והם מעוניינים להתחיל לצמצם את הפער שלי, אני עובדת הן על בעיות ריגשיות והן על בעיות פיסיות והיתרון הוא שאני יכולה לראות את הגורמים המשפיעים על האדם עוד בטרם לידתו, דרך חוויות הילדות והנערות.
אני עובדת המון על בעיות ריגשיות של ילדים כאשר אני תמיד עושה זאת אל מול ההורים ללא נוכחות הילדים, שכן אני מאמינה שילד לא צריך לשמוע על הבעיות, הוא צריך לקבל פתרונות. והעבודה על ילדים מביאה לתוצאות מהירות ולשינויי חיים.
בעבודתי אני משתמשת בכלים טיפוליים מעולם: הביואנרגיה, ביואורורגונומי, מוח אחד, תטא הילינג, אינפיניטי ועוד

⭐️ מהו מוצר/שירות הדגל שלך בעסק? ⭐️
התקשור המקדים- לפני כל פגישה עם לקוח ראשון, אני מכינה תקשור נשמה המאפשר לי להבין מה יושב על ליבו של האדם, מה הגורם שמביא לכאב בחייו. תקשור זה מביא לכך שזמן ההיכרות מצטמצם מאד והיכולת שלי להתבונן לעומק נשמתו של האדם עולה משמעותית. כאשר אני זו המעלה את הדגשים אני פחות "מסתנוורת" מפרשנות האדם עצמו על מצבו. שירות זה חוסך זמן רב וכסף רב ללקוח וממקד אותנו לתחילת עבודה משנה חיים.

🌈 למה בחרתי לנהל את מ.א גזר? 🌈
"עצמאית" היה קרש קפיצה מטאורי עבורי. אני שראיתי את עצמי כזאב בודד בתחום העיסקי, מצאתי בית עיסקי ושותפות ללב שהפכו את הצעידה העיסקית האישית שלי לצעידה גם שלהן ולאחר שלמדתי את השפה והתחלתי ליישם את עקרונות הנטוורקינג, התחלתי לראות תוצאות מהר מאד
כעבור שנה וחצי הוצע לי לנהל את מעגל הבית שלי, מעגל מ.א גזר ומאחר וכל חיי עד לעצמאות הייתי בתפקידי ניהול, זה היה נראה לי המשך טבעי ומרגש.
ניהול המעגל, מבחינתי הוא המשך ישיר לעשייה העסקית שלי בנטוורקינג, כמו שאכפת לי מהעסק שלי כך אכפת לי מהעסק של חברות המעגל שלי, כמו שחשובה לי ההגשמה שלי, כך חשובה לי ההגשמה של חברותיי למעגל וחברותיי ל"עצמאית". אני מאוד גאה לנהל את מעגל מ.א גזר, אני מאמינה בכוח שיש לקבוצה לקדם אחת את השנייה, לתמוך, לעודד ולהוביל את כולנו להצלחה.

💛 כיצד ניהול מעגל מ.א גזר תורם לעסק שלי? 💛
אני מאוד נהנית מניהול המעגל. הוא תורם לי הן מבחינה אישית והן מבחינה עיסקית. אני זוכה לחשיפה גבוהה יותר לעסק ומתוך כך שהארגון הוא ארגון מקדם, אני מגיעה ומשתתפת במפגשי העשרה וכך אני נהנית מקבלת כלים נוספים לעסק שלי. בנוסף, הניהול של המעגל גורם לי להיות יותר קפדנית על צעדיי שלי בארגון וכך אני שומרת כל העת על עירנות, על נוכחות ועל עשייה שגם אלו כמובן מביאות לי תוצאות.

https://www.facebook.com/nefshavivit/
תודה רבה אביבית יקרה על כל הנתינה שלך, המילים החמות וההזדמנות להכיר אותך יותר.

avivit 4